Zajímavosti

Milujete šperky, prsteny, náušnice? A nejlépe ty ze zlata? Pak jste přesně na tom správném místě. Z čeho se prsteny vyrábí, jaké druhy prstenů existují, k jaké příležitosti můžete prsten darovat. Nejen tohle, ale spoustu dalších zajímavých informací o snubních prstenech, zásnubních prstenech, a také svatbách se dozvíte právě zde.

 

Jaké jsou certifikáty zaručující kvalitu diamantu?

Diamanty jsou věčné - a aby ve vaší rodině byly opravdu navěky, je důležité si pravost a kvalitu diamantů ohlídat. Samozřejmě nemůžete být odborníky na všechno, a tak je naprosto v pořádku svěřit svou důvěru kvalifikovaným odborníkům a spolehnout se na jejich znalecký posudek.

celý článek
Jaké jsou certifikáty zaručující kvalitu diamantu?

Kouzlo zimní svatby

Pro spoustu lidí je zima tím nejkrásnějším obdobím v roce. Pokud počasí přeje, krajinu pokryje bílá třpytivá pokrývka a procházky křupajícím sněhem jsou nejen příjemné na oko, ale i na duši. Pokud jste oba zimní nadšenci, nabízí se svatba v zimě.

celý článek
Kouzlo zimní svatby

Diamant Hope. Opravdu je prokletý?

Diamant Hope je opředený mnoha legendami a povídačkami. Záleží jen na vás, jestli se necháte unést báchorkami nebo zůstanete pragmatičtí. Diamant má syté, modrofialové zbarvení a váží 45,5 karátů. V současné době je vystaven v Národním přírodovědném muzeu ve Washingtonu a jeho cesta byla dlouhá a zapeklitá.

celý článek
Diamant Hope. Opravdu je prokletý?

Vzkazy od svatebčanů na jednom místě

Svatba je velký den a jistě si na něj chcete uchovat co nejvíce krásných vzpomínek. Díky svatební knize hostů si vzpomínky můžete připomenout nejen pár měsíců po svatbě, ale i při výročí 25 společných let.

celý článek
Vzkazy od svatebčanů na jednom místě
Zobrazit klasickou verzi Zpět nahoru